GP Zlínského kraje - 1. turnaj - Staré Město

V sobotu 5. 12. zajížděli naši žáci na první turnaj série GP Zlínského kraje do Starého Města. Výprava čítala 8 hráčů, kteří startovali v věkových kategoriích do 10, 12 a 14 let. Hrálo se 7 kol s časovým intervalem na 2 x 20 minut.

V nejstarší kategorii do 14 let jsme v 27 členné startovní listině měli čtyři hráče: Filipa Matůše, Jirku Ptáčka, Jakuba Schöna a Jakuba Dorňáka. Turnaj nejlépe vyšel Jirkovi Ptáčkovi, který po bojovném výkonu se ziskem 5 bodů obsadil pěkné medailové 3. místo, což bylo nejlepší umístění z celé naší výpravy. Naopak turnaj moc nevyšel Filipovi Matůšovi, který po několika zaváháních získal pouhé 4 body, což stačilo na konečné 9. místo. Třetím do party v této kategorii byl nový hráč našeho oddílu Jakub Schön, na kterém byla vidět delší zápasová pauza, přesto byla vidět velká snaha a tak ze ziskem 3 bodů skončil na 18. místě. Jakubu Dorňákovi nevyšel začátek turnaje přesto v závěrečných kolech zabojoval a se ziskem 3 bodů nakonec obsadil 21. místo.

 

 

 

 

 

 

V kategorii do 12 let v startovní listině čítajících 31. Hráčů startovali v našich barvách dva hráči: Matěj Kovář a Ondra Grycman.  Matěj statečně bojoval a ze ziskem 5 bodů obsadil 6. Místo. Bohužel dvakrát prohrál díky časové tísni, což ho připravilo o lepší umístění. Ondra po slabším rozjezdu nakonec skončil se ziskem 4 bodů na 14.místě.

V kategorii do 10 let v startovní listině o 27. hráčích, bojovali dva naši zástupci. Toník Randus bojoval do posledního kola a právě prohra v posledním kole ho připravila o medailové umístění a tak skončil se ziskem 4 bodů na 9. místě. Jakubovi Matůšoví se moc nedařilo, hrál zbytečně zbrkle, což mu nakonec stačilo na zisk 4. bodů a konečné 11. místo.

Všichni hráči zaslouží pochvalu za snahu o co nejlepší umístěné. Poděkování taky zaslouží řidiči výpravy pánové Matůš, Randus a Schön.

 

Výsledky: HD10, HD12, HD14
Fotogalerie: http://sachy-sokol-usti.rajce.idnes.cz/GP_Zlinskeho_kraje_2015_2016_-_pr...