Regionální soutěže družstev 2019/2020

V prvním březnovém týdnu skončily šachové soutěže regionu Vsetín. Celkově jsme hráli  s dvěma týmy, jak se jim všem dařilo? Čtěte dále.

V Regionálním přeboru po sestupu ze ZKS-východ působil náš A tým s jasným cílem okamžitého postupu zpět. Kádr našich hráčů byl doplněn o hostující hošťálkovské hráče Ondru Vraje a Tomáše Galdu, a na přestup před sezonou přišla ze ŠKZ Vsetín Adéla Bierská. Naše družstvo celou soutěž bezpečně ovládlo šňůrou osmi vítězství v řadě a vytýčený cíl se mu podařilo splnit, když v celé soutěži s přehledem zvítězilo se ziskem 24 bodů při skore 55 bodů. Mezi bodově nejlepší hráče patřili Filip Matůš 8 vitězství z 8 zápasů, Vraj 7/8, David Trčálek 8/9.

Náš druhý tým, složený převážně z mladých hráčů, působil v Regionální soutěži Vsetín. Cíl byl stejný - postoupit zpět do Regionálního přeboru Vsetín. Náš B tým v soutěži obsadil se ziskem 15 bodů při skóre 21 bodů konečné druhé místo, když zaváhal pouze s Valašskou Bystřicí D. I toto umístění však uchovává náději na postup do Regionálního přeboru. Mezi hráče s nejlepšími výsledky patřili Antonín Randus,Grycman Ondřej a Dorňák Jakub, všichni získali shodně 4 body z 5 zápasů.
 
Podrobné výsledky RPVS a RSVS