Starší žáci na postup nedosáhli

V sobotu 16. 4. vyvrcholil v SVČ v Kroměříži posledním trojkolem Krajský přebor starších žáků.

Náš tým vstupoval do tohoto trojutkání z prvního místa s dvoubodovým náskokem před SK Zlín. V prvním utkání narazil na celek Starého Města C, které po boji přehrál 3 : 2, když za nás bodovali Matůš Filip, Bierská a Ptáček.

Další kolo pak mělo přinést rozuzlení, když náš celek narazil na Zlín-Malenovice. Bohužel jsme v tomto utkání tahali za kratší konec a po dramatickém boji jsme podlehli 2 : 3, když bodovali Matůš Filip a Bierská. Jelikož v souběžně hraném utkání zvítězil ŠK Zlín nad Sokolem Postoupky 3 : 2, posunul se před nás na první místo. V posledním kole měli oba celky soupeře z dolní poloviny tabulky a tak se překvapení nekonalo a oba týmy bezpečně zvítězili, Sokol Ústí 5 : 0 nad Starým Mestem D (výhry:  Zgarba, Matůš, Bierská, Kovář a Ptáček) a ŠK Zlín porazil Zlín - Malenovice B 3,5 : 1,5. Tímto jsme byli definitivně odsunuti na stříbrnou pozici.

Přesto zaslouží všichni hráči, kteří zasáhli do bojů v Krajském přeboru starších žáků velkou pochvalu za předvedené výkony v celé soutěži.

Ostatní výsledky:

Sokol Ústí – ŠK DDM Slavičín 5 : 0 (Zgarba, Matůš, Bierská, Kovář, Ptáček)
Sokol Ústí – Sokol Postoupky 5 : 0 (Zgarba, Matůš, Bierská, Kovář, Ptáček)
Sokol Ústí – ŠK Zlín 2,5 : 2,5 (Bierská, Ptáček, remiz Kovář)
Sokol Ústí – Zbrojovka Vsetín B 3,5 : 1,5 (Zgarba, Kovář, Randus, remiz Matůš)
Sokol Ústí – ŠO Kunovice 4 : 1 (Zgarba, Bierská, Grycman, remiz Matůš, Kovář)
Sokol Ústí – Zlín - Malenovice B 5 : 0 Zgarba,Matůš,Bierská,Kovář,Ptáček

Kompletní výsledky: ZDE